У Вінниці вперше відбулися духовні вправи для чоловіків

З 26 по 28 лютого 2016 року, в м. Вінниця в реколекційному домі Сестрер Служебниць Непорочної Діви Марії (римо-католики), проходили Духовні вправи для чоловіків, проповідувані Отцями Згромадження Воплоченого Слова. Учасників було – вісім хлопців і чоловіків різного віку. Всі – з Парафії Покрова Пресвятої Богородиці, УГКЦ м. Вінниці, а частина – із Третього Чину Чернечої Родини Воплоченого Слова.

Згромадження “Воплоченого Слова” в особливий спосіб дуже часто практикує духовний провід саме за цими вправами, оскільки вони є одними з найкращих зразків вдосконалення в християнській духовності.

Духовних Вправах маємо справжню «школу молитви», оскільки в них душа випробовує всі способи духовного з’єднання з Богом, вживані святими всіх часів. Тому вони є чимось більшим, ніж прості реколекції : розпорядок є дуже насичений науками, конференціями, розважаннями, нічними чуваннями та іншими духовними вправами.

Вдячні Богу за Ласку вперше провести тут Духовні Вправи, за відважних перших учасників, за сестер і за всіх тих, хто сприяв і допомагав у цьому, зокрема, – п. Наталю Черкасову.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh