Авторські статтіТехно

У США сліпій жінці частково повернули зір ін’єкцією стовбурових клітин

У США місцеві лікарі зуміли частково повернути зір сліпій жінці завдяки введенню ін’єкцій стовбурових клітин. Такими відомостями поділилося новинне видання The Baltimore Sun.

Група медиків з американського міста Балтімор зуміла повернути зір сліпій жінці, використовуючи ін’єкції стовбурових клітин. За словами Ванні Белтон, доктор Джеффрі Вайс для проведення операції використовував стовбурові клітини, взяті з кісткового мозку жінки, після чого зробив дві ін’єкції – у сітківку правого ока і в лівий зоровий нерв.

Повідомляється, що Ванна Белтон втратила зір більше п’яти років тому, через рік вона остаточно перестала бачити, однак на початку осені минулого року Джеффрі Вайс запропонував жінці провести курс експериментальної терапії. Після проведення операції жінка змогла розрізняти номерні знаки на автомобілях і ходити по вулиці без використання тростини.

Як повідомляє Вайс, він не провів клінічні експерименти над лабораторними тваринами, при цьому, стовбурові клітини не є лікарським засобом, у зв’язку з чим ніякого схвалення з боку Міністерства охорони здоров’я лікарю не потрібно. Лікарі повідомляють, що зір Белтон може повернутися повністю, або знову впасти до нуля, адже вплив стовбурових клітин на організм людини ще не доведено.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України