Духовне

У Вільнюсі відбулася єпископська хіротонія нового Апостольського нунція в Україні Вісвальдаса Кульбокаса

14 серпня 2021 року в катедральному храмі Святого Станіслава та Владислава відбулася єпископська хіротонія новопризначеного Апостольського нунція в Україні Вісвальдаса Кульбокаса, титулярного архиєпископа Мартани.

На фото: посол України в Литві п. Володимир Яценківський, о. Тадей Годованець, архієпископ Вісвальдас Кульбокас, о. Єронім Грім, проф. Алдона Васіляускєнє

На єпископа монсеньйора Вісвальдаса висвятив Державний секретар Апостольського престолу кардинал П’єтро Паролін.

У святковій Месі взяли участь митрополит Мечислав Мокшицький, який виконує обов’язки голови Конференції єпископату України, та єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Павло Гончарук.

Коментуючи подію хіротонії, директор Департаменту у справах релігії та національностей Міністерства культури Андрій Юраш зазначив: «Щиро віриться, що народжений 47 років тому в Литві церковний достойник, який добре знає ситуацію і в цілому регіоні загалом, і в нашій державі зокрема, максимально долучиться до налагодження взаємин між Україною та Апостольською столицею та зробить усе можливе, щоб Римський Первосвященник, 266-й наступник апостола Петра, Папа Франциск якнайшвидше реалізував свій, такий очікуваний для нашої держави, апостольський візит».

Пригадуємо, напередодні єпископської хіротонії новопризначений Апостольський нунцій в Україні в інтерв’ю литовській редакції «Радіо Ватикану» – Vatican News розповів про своє покликання та поділився думками про майбутнє служіння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України