Війна РФ проти України

Науково-виробничий центр «Інфозахист» представив нову військову платформу з 15-метровою щоглою для зв’язку

Новий двовісний причіп з телескопічною щоглою від НВЦ «Інфозахист». Фото: АрміяInform

Науково-виробничий центр «Інфозахист» представив новий двовісний причіп з телескопічною щоглою. Ця база призначається для встановлення різноманітного обладнання. Зокрема, це може бути озброєння, системи пригнічення дронів тощо.

Передає Голос українською з посланням на АрміяInform.

Основне призначення причепа — транспортування і швидке розгортання обладнання (наприклад, антен радіозв’язку, прожекторів) на електромеханічній телескопічній щоглі висотою до 15 метрів. Перевагами цієї транспортної бази є мобільність, зручність конструктиву й легкість експлуатації. Завдяки застосуванню лебідки щоглу розгортає одна людина менш ніж за 45 секунд.

У презентованому варіанті на причіп зі щоглою встановлена система оптико-волоконної розвідки, яка має тепловізійний і телевізійний канали. Характеристики тепловізора масштабуються, адже система розроблена на підприємстві, де виготовляють і відповідні плати, програмне забезпечення, механізм поворотної платформи, проводять калібровку. Єдине, що доводиться закупляти за кордоном, це матриці.

НВЦ «Інфозахист» представив нову військову платформу з 15-метровою щоглою для зв’язку або спостереження

Новий двовісний причіп з телескопічною щоглою від НВЦ «Інфозахист». Фото: АрміяInform

Слід зазначити, що система дозволяє виконувати різноманітні завдання. Зокрема, виявляти малопомітні рухи різних об’єктів, які не вловлює людське око на великих відстанях.

Представником НВЦ «Інфозахист» Фархад Алієв розповів, що на випробуваннях вдалося виявити людину за 3,5 км, коли вона намагалася замаскуватися. Матриця 640*480 і детектори руху дають змогу спостерігати й за повітряними об’єктами — навіть невеликими дронами — встановлювати їх координати, супроводжувати тощо.

Також «Інфозахист» пропонує різноманітні варіанти управління — через невеликий планшет, захищений ноутбук з джойстиком.

Крім того, такі системи можна об’єднувати в мережу. Є режим охорони, тобто вона сама сповіщатиме про зафіксований рух. На вимогу замовника систему можна модернізувати під різні завдання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України