У Відні вводиться заборона на зброю

У понеділок мер столиці Міхаель Людвіг (SPÖ) закликав міністра внутрішніх справ поширити запланований заборона на зброю на весь Відень. Заклик був проігнорований і останнє слово залишилося за комісаром поліції Герхардом Пюрстлем — згідно з планом МВС, заборона буде обмежений лише двома зонами в місті. Початок експерименту планується вже з лютого – повідомляє Голос українською з посиланням на krone.at.

Цими двома районами є Пратерштерн (Praterstern), а також територія навколо місця Flex на Дунайському каналі. В обох районах носіння вогнепальної або холодної знаряддя заборонено. З заборони виключені предмети для самозахисту — такі як перцевий балончик. Якщо людина потрапляє в зону зі зброєю, то зброю конфіскується і на власника накладається грошовий штраф. Міра поки обмежена трьома місяцями і за результати буде всебічно вивчені для подальшого застосування або відмови.

На даний момент регламент обмежений у часі і повинен закінчитися автоматично через три місяці. Після цього він буде оцінений. З заборони виключені предмети для самозахисту (наприклад, перцевий балончик).
Ч

лен міської ради Пітер Хакер теж висловлює мало радості від такого спрощеного варіанту: «Мене турбує ті, чім допоможе така заборона мешканцям у районах Рейманплатц (Reumannplatz) , Альтерлаа (Alterlaa)  »

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh