Авторські статтіНовини з Австрії

У Відні противники куріння виставили на площі кілька сотень пар взуття. Відео

Студенти медики та фармацевти, які приєдналися до руху «Generation Smoke Free», хто кличе людей підтримати референдум проти куріння, провели у Відні акцію. 431 пара взуття, позбавлена своїх власників, була встановлена на площі Schmerlingplatz. Така інсталяція символізує кількість винесених пасивним курінням людських життів.

На думку учасників акції, саме 431 осіб померли внаслідок захворювань, викликаних пасивним курінням, з 1 травня 2018 року, коли вступив в силу закон про скасування заборони на куріння в місцях громадського харчування.

«Ми — покоління, яке найбільше постраждало від скасування Закону про захист від куріння» — вісь що являє собою молодіжна ініціатива студентів медиків та фармацевтів «Generation Smoke Free», що закликає підтримати майбутній референдум про необхідність заборони куріння.

Учасники акції, що не тільки привернули такий інсталяцією увагу громадськості, але й поспілкувалися з звичайними перехожими про проблему куріння, закликаючи їх взяти участь у зборі підписів для проведення дуже важливого для Австрії референдуму.

В період з 01 по 08 жовтня поточного року ініціативної групи супротивників куріння належить зібрати 900 000 зареєстрованих голосів підтримки референдуму. Вже зараз попередньо схвалили декларацію його підтримки майже 600 тисяч осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України