Тарантул південноросійський продовжує свою ходу на Захід — тепер він в Австрії

Тарантул південноросійський (Lycosa singoriensis) — представник виду павуків з сімейства павуків-вовків (Lycosidae), відчуває себе все більш комфортно на території Австрії.

Фото: wikipedia.com

Знаний в народі як «мізгірь», все частіше виявляється вченими-ентомологами в Австрії. Завдяки зміні клімату, тарантул південноросійський відчуває себе більш комфортно на заході Європи і вісь тепер помічений в Бургенланді (Seewinkel, Parndorfer Platte), а також в Нижній Австрії.

Тарантул південноросійський воліє сухий клімат, у зв’язку з чим мешкає в пустельній, напівпустельній, степовій, іноді лісостеповій зонах. Найчастіше він зустрічається на полях, у садах, містах, на березі річок та інших місцях з м’яким яким ґрунтом. Найбільш поширений в Середній Азії, також мешкає на території Росії (Сибір) і України.

Розмір павука від 25 до 40 міліметрів. Для захисту та полювання тарантул південноросійський використовує отрута, що знаходиться в його залозах. Його укус для особи з хворобливості порівняємо з укусу шершня і викликає лише місцевий набряк. Отрута не викликає летального результату у великих тварин і людини в силу слабкої активності та малої концентрації білкових токсинів, паралізуючих нервову систему. Після укусу у людини виникає набряк і біль у укушеним місці, іноді шкіра стає жовтого кольору і залишається такою близько двох місяців.

Тарантул південноросійський, незважаючи на його наступ на захід Європи, включень в список зникаючих комах і знаходиться під охороною.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh