Авторські статтіНовини з Австрії

У Відні представники Держприкордонслужби взяли участь в семінарі ОSCE щодо обміну попередньою інформацією про пасажирів

Представники Державної прикордонної служби України 1 та 2 листопада 2018 року взяли участь у семінарі щодо застосування системи обміну попередньою інформацією про пасажирів (PNR) на національному та міжнародному рівнях.

Представники Державної прикордонної служби України 1 та 2 листопада 2018 року взяли участь у семінарі щодо застосування системи обміну попередньою інформацією про пасажирів (PNR) на національному та міжнародному рівнях, а також зустрічі національних координаторів в рамках ОSCE з питань безпеки та управління кордонами.

Захід проводився за ініціативи Організації з безпеки і співробітництва в Європі в штаб-квартирі ОSCE у м. Відень.

Під час пленарних засідань понад 150 учасників семінару з 47 країн, міжнародних організацій, промислового сектору і бізнесу обговорили та презентували основні досягнення з імплементації державами-учасницями ОБСЄ, взятих на себе міжнародних зобов’язань щодо застосування системи попереднього обміну інформацією про пасажирів.

Основна увага під час семінару приділялась саме проблемним питанням впровадження вимог Резолюції 2396 (2017) Ради Безпеки ООН, а також директиви ЄС 2016/681 «Про використання даних PNR для попередження, виявлення, розслідування та кримінального переслідування терористичних злочинів та тяжких злочинів».

Варто зазначити, що зважаючи на небезпеку зростання терористичних загроз, Україна знаходиться на етапі створення відповідного превентивного механізму реагування з огляду на кращі світові практики, в першу чергу США, ФРН та Литви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України