Авторські статтіНовини з Австрії

У Відні можуть ввести заборону на вживання алкоголю власниками собак

Власті Відня серйозно замислюються про введення гранично допустимого вмісту алкоголю в крові власників собак. Причиною такого нововведення став випадок, що стався в австрійській столиці (район Донауштадт) кілька днів тому, коли ротвейлер в присутності п’яного господаря напавши на маленьку дитину, завдавши йому серйозні рани голови.

Господар тварини тоді перебував у стані алкогольного сп’яніння і не зміг впоратися зі своєю собакою.

Плани віденський влади підтвердив міський радник Ulli Sima (SP?). В даний час для власників собак бійцівських порід, які вигулюють своїх вихованців, розглядається максимального допустимий вміст алкоголю на рівні 0,5 проміле. Аналогічний межа встановлена також для водіїв, які керують транспортними засобами.

Таке обмеження на вживання алкоголю більш детально регламентує зміст обов’язків власників тварин, встановлених у поважному законодавстві, згідно з яким господар зобов’язаний забезпечити безпеку оточуючих від можливої агресії свого вихованця.

Деталі застосування санкцій за порушення заборони, а також їх форма і розмір, зараз перебувають на стадії обговорення.

За словами міського радника, однією з санкцій нарівні з накладенням штрафу може стати позбавлення прав на тварину і дозволу на володіння ним.

Нове обмеження для власників собак може бути прийняте на рівні Вені вже до кінця 2018 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України