Авторські статтіНовини з Австрії

Літо в Австрії закінчиться сьогодні в ніч з п’ятниці на суботу

Австрійці будуть прощатися з тривалим літом вже в майбутню суботу, 22 вересня. З холодним фронтом по всій країні пройде масове зниження температури. Всього за кілька годин температура з тридцяти градусів тепла знизитися до 10-15.

Але до цього часу всіх австрійців чекає продовження чудового літа з його сонячними променями і високими температурами.

Згідно з прогнозом Ubimet, в середу буде також тепло, особливо в Тиролі і Форарльбергу, де температура може досягти 28 градусів. У четвер, незважаючи на ранкові тумані, температура повітря може досягти позначки в 30 градусів за Цельсієм. Самим останнім і самим теплим днем поточного місяця стані п’ятниця, 21 вересня. За прогнозами фахівців, температура повітря може перевищити тридцятиградусну позначку. А вже ввечері того ж дня в небі почнуть збиратися хмари, грозові хмари, які стануть провісником зміни погоди.

В ніч з п’ятниці на суботу на територію Австрії з півночі Альп прийде холодний фронт. Температура почне різко знижуватися, досягнувши відмітки в 10-15 градусів на більшій частині Австрії і до 20 градусів в Східному Тиролі і Карінтії.

Небо в суботу стані по-справжньому осіннім — хмари будуть формуватися в дощові хмари. Лише на півдні країни не буде опадів, але і то тільки до полудня.

Прощай, спекотне літо!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України