Новини з Австрії

У Верхній Австрії вночі на дверному килимку залишили дитину

Дитячий плач розбудив Мартіну Д. (60 років) Ліхтенберге (Верхня Австрія) в нічний час

Новонароджена дитина лежав на стару подушці на килимку перед її квартирою. Мартіна і її чоловік забрали хлопчика і викликали поліцію. Пошук матері в житловому комплексі результатів не приніс.

«Я хотіла піти в туалет, я почула пхикання. Мій чоловік сказав, що це загубилася кішка в під’їзді. Я одягла халат і відкрила двері. У той же момент світло на сходах загорілося, тому що сусід зверху теж почув плач. Дитина лежала на килимку на старій подушці з підвалу. Вона була загорнутий у рушник і якісь спортивні штани», — розповіла Мартіна Д. про нічний знахідку. «Пуповина 15 сантиметрів в довжину була ще при ній», — каже Мартіна Д. Пізніше з’ясувалося, що безіменний хлопчик важить 2,97 кг і 49 см в довжину.

Поліція обшукала весь житловий район собаками і виявила сліди крові у підвалі, які вели в сусідній будинок, але не більше ніякої додаткової інформації знайдено не було.

Новонароджений був поміщений в лікарню Лінца. Хлопчик трохи постраждав від переохолодження, але почуває себе добре. Ймовірно, він народився близько опівночі.Поліція просити повідомляти наявну інформацію по телефону 059-133 / 40 33 33.

Фото:Gantner Christoph

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.