У Ватикані працюватиме більше світських працівників

Невдовзі ватиканські установи, зокрема ті, що опікуються справами мирян, матимуть більше світських працівників. Про це в інтерв’ю для агентства CNA розповів кардинал Кевін Джозеф Фаррелл, префект дикастерії у справах мирян, сім’ї та життя.

Ватиканське право вперше зобов’язує дикастерії мати мирян на посадах прес-секретарів і навіть дає змогу робити їх секретарями, нагадав ієрарх зі США. Кардинал  зазначив, що зараз його команда шукає відповідного персоналу, який упорався б із завданнями установи, створеної у вересні 2016 року внаслідок злиття трьох дикастерій. Префект висловив надію, що в жовтні відбудуться призначення на основні посади.

Постанова Папи Франциска з’єднати в одну інституції, які займалися сім’єю, світськими вірянами й захистом життя, префект нового ватиканського органу назвав «цілковито логічним», оскільки католики здебільшого живуть у шлюбі та сім’ї.

Кардинал Фаррелл повідомив, що його дикастерія відповідає за організацію Всесвітньої зустрічі сімей 2018 року в Дубліні, Синоду єпископів на тему молоді 2018 року та Світового дня молоді 2019 року в Панамі. Останні дві зустрічі дають молоді з усього світу можливість висловитися та взяти широку участь. «Ми вже знаємо, що говорять єпископи і священики. Тепер хочемо знати, що скажуть молоді люди», – підкреслив кардинал-префект. Як було оголошено раніше, дикастерія у справах мирян, сім’ї та життя в середині або наприкінці травня викладе в Інтернеті спеціальну анкету для молоді.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh