У Ватикані говоритимуть про те, як захистити гідність дітей у цифровому просторі

«Сприяти гідності дитини в цифровому просторі. Від теорії до практики» – таку назву матиме міжнародна зустріч, що 14 і 15 листопада 2019 р. відбуватиметься у Ватикані з нагоди 30-ї річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини. Організатори зустрічі – Папська Академія Соціальних Наук, міжнародна мережа науковців під назвою «Об’єднання захисту гідності дитини» (Child Dignity Alliance) та «Міжрелігійне об’єднання задля безпечніших громад» (Interfaith Alliance for Safer Communities).

Цей захід є продовженням процесу, що розпочався під час двох минулих подій: світового конгресу на тему «Гідність дитини в цифровому світі», що відбувся в Римі 2017 року, та міжрелігійної конференції «Міжрелігійного об’єднання задля безпечніших громад», що проходила в Абу-Дабі 2018 року.

Тривожні явища

Отець Федеріко Ломбарді, ТІ, Президент Адміністративної ради Фундації Йозефа Ратцінґера – Венедикта XVI, що входить до Ради директорів «Об’єднання захисту гідності дитини», в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News зазначив, що в цифровому просторі відбуваються явища, якими не можна нехтувати, такі, як наприклад, поширення порнографії. Останні дослідження показують, що середній вік дітей, у якому вони починають відвідувати порнографічні сторінки, становить 11 років. Одне з питань, що обговорюватимуться під час зустрічі у Ватикані, буде стосуватися, власне, того, яким чином можна обмежити доступ дітей до цих веб-порталів.

Сприяти усвідомленню проблем і шукати конкретні рішення

Міжнародна зустріч розпочнеться аудієнцією з Папою Франциском у четвер, 14 листопада, а завершиться виступом Державного Секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна в п’ятницю, 15 листопада. Серед учасників зустрічі – представники міжнародних організацій і таких компаній, як Microsoft, Apple, Amazon, Facebook, а також політики, юристи та релігійні провідники.

За словами отця Федеріко Ломбарді, мета зустрічі полягає в тому, аби сприяти усвідомленню проблеми й створювати спеціалізовані робочі групи, наприклад, серед психологів, або технологічних компаній, які б проводили дослідження й розробляли нові засоби, здатні гарантувати гідність дітей у цифровому просторі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh