Авторські статтіДіаспора

У Святвечір в центрі Праги пригощатимуть рибним супом

У Святвечір, 24 грудня, в центрі Праги всі охочі зможуть безкоштовно скуштувати різдвяний рибний суп. На Старомістській площі гаряче блюдо з шматочком хліба і солодким ласощами на десерт за традицією буде роздавати заходів чеської столиці. Для щойно вступивши на посаду Зденека Гржиба це буде перший подібний досвід.

Акція триватиме з 11:00 до 13:00 годин. За цей час по тарілках розіллють близько 2000 порцій. У попередні два роки міру допомагав Андрій Бабиш – доларовий мільярдер і глава чеського уряду. Хто стане помічником мера на цей раз поки невідомо.

Суп приготують прямо на площі за спеціальним рецептом з додаванням коньяку і карамелі.

Також в 11:00 почнеться роздача рибного супу на Вацлавській площі. Розливати гаряче блюдо по тарілках буде новий глава міської частині Прага 1 Павло Чижинскій. Разом з колегами він роздасть понад тисячі порцій супу і глінтвейну. О 13:00 роздача частування переміститься на острів Кампа.

У Святвечір рибним супом всіх бажаючих традиційно пригощатимуть та інші міські частини. Наприклад, Прага 10 проведе акцію перед торговим центром Єден в районі Вршовице з 10:30 до 12:00.

Зазначимо, популярність цієї славної традиції зростає з кожним роком. Головним чином вона привертає увагу бездомних і численних туристів, які хочуть повною мірою відчути європейську культуру святкування Різдва. Але і місцеві жителі охоче встають в чергу за гарячим, ситним і безкоштовним частуванням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України