У Windows 10 проти кібератак з’явиться нова функція

Нова програма дозволить запускати шкідливі файли і програми у віртуальному середовищі, яка повністю захистить комп’ютер від вірусів і дозволить працювати в інтернеті безпечно.

Безпека при роботі з комп’ютером є важливим параметром для багатьох користувачів. Звичайно ж, мова йде не про рядових юзерах, яким інтернет потрібен для соцмереж і розваг, а про співробітників великих компаній, профільних фахівців та людей, що працюють з фінансами.

Як би то не було, нещодавно корпорація Microsoft заявила, що в Windows 10 проти кібератак з’явиться нова незамінна функція Windows Sandbox, іди просто «пісочниця». Вона вийде в першому кварталі майбутнього року і дозволить запустити підозрілі файли і додатки в ізольованому віртуальному середовищі.

«Пісочниця» дозволить користувачам Windows 10 без страху запускати викликають підозри файли і додатки. Програма створює полегшену версію віртуальної машини, функціональність якої обмежується робочим столом і можливістю відкривати програми та базових документів.

Windows Sandbox стане відмінним доповненням до Windows 10 для тих, кому безпека понад усе. Однак, в Microsoft вирішили додати «пісочницю» тільки в PRO і Enterprise-версії. Власники Home-версії таке оновлення не отримають.

Розробники гарантують, що запущені в Windows Sandbox файли і програми не зможуть нашкодити комп’ютерній комп’ютера. Після закриття програми віртуальна машина і всі файли будуть видалені, а після перезавантаження ОС вона буде, фактично, переустановленої.

«Пісочниця» дозволить Microsoft знищити найближчих конкурентів, начебто Oracle VirtualBox і VMware Workstation.

Системні вимоги Microsoft Sandbox не великі: 2-ядерний процесор, 4 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, а також 1 ГБ місця на накопичувачі. При цьому рекомендовані вимоги: 4-ядерний процесор з підтримкою Hyper-Treading, 8 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і 1 ГБ SSD-диска. Також «пісочниця» буде працювати тільки на x64-комп’ютерах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh