Авторські статтіТехно

У Windows 10 проти кібератак з’явиться нова функція

Нова програма дозволить запускати шкідливі файли і програми у віртуальному середовищі, яка повністю захистить комп’ютер від вірусів і дозволить працювати в інтернеті безпечно.

Безпека при роботі з комп’ютером є важливим параметром для багатьох користувачів. Звичайно ж, мова йде не про рядових юзерах, яким інтернет потрібен для соцмереж і розваг, а про співробітників великих компаній, профільних фахівців та людей, що працюють з фінансами.

Як би то не було, нещодавно корпорація Microsoft заявила, що в Windows 10 проти кібератак з’явиться нова незамінна функція Windows Sandbox, іди просто «пісочниця». Вона вийде в першому кварталі майбутнього року і дозволить запустити підозрілі файли і додатки в ізольованому віртуальному середовищі.

«Пісочниця» дозволить користувачам Windows 10 без страху запускати викликають підозри файли і додатки. Програма створює полегшену версію віртуальної машини, функціональність якої обмежується робочим столом і можливістю відкривати програми та базових документів.

«Безопасность превыше всего»: В Windows 10 против кибератак появится новая незаменимая функция

Windows Sandbox стане відмінним доповненням до Windows 10 для тих, кому безпека понад усе. Однак, в Microsoft вирішили додати «пісочницю» тільки в PRO і Enterprise-версії. Власники Home-версії таке оновлення не отримають.

Розробники гарантують, що запущені в Windows Sandbox файли і програми не зможуть нашкодити комп’ютерній комп’ютера. Після закриття програми віртуальна машина і всі файли будуть видалені, а після перезавантаження ОС вона буде, фактично, переустановленої.

«Пісочниця» дозволить Microsoft знищити найближчих конкурентів, начебто Oracle VirtualBox і VMware Workstation.

Системні вимоги Microsoft Sandbox не великі: 2-ядерний процесор, 4 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, а також 1 ГБ місця на накопичувачі. При цьому рекомендовані вимоги: 4-ядерний процесор з підтримкою Hyper-Treading, 8 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і 1 ГБ SSD-диска. Також «пісочниця» буде працювати тільки на x64-комп’ютерах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України