У Стрию стартував курс для вагітних

6 листопада 2018 року, в Сімейній порадні Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни, що у м. Стрию, стартував Курс для вагітних. Перша зустріч мала ознайомчий характер. Зокрема учасникам було представлено структуру курсу та коротко окреслено зміст кожного із занять.

Курс для вагітних передбачає десять зустрічей, впродовж яких майбутні батьки прослухають лекції лікаря акушер-гінеколога, лікаря неонатолога, консультанта з грудного вигодовування, консультанта із методів розпізнавання плідності, психолога та священика, які допоможуть з радістю пережити період вагітності та належно приготуватися до народження та виховання немовляти.

Метою курсу є допомогти побороти страх перед вагітністю, уникнути небажаних ускладнень при пологах, успішно адаптуватися до змін у подружжі після народження дитяти, належно приготуватися до Хрещення дитини, розвіяти некорисні міфи та стереотипи.

Зустрічі відбуватимуться двічі на тиждень по вівторках та четвергах при Сімейній порадні у м. Стрий, за адресою: вул. Шевченка, 80.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh