Авторські статтіНовини

Вчора в пунктах пропуску не допущено дві спроби підкупу прикордонників

50 євро за два громадянства та 50 польських злотих за відсутність документів.

50 євро за два громадянства та 50 польських злотих за відсутність документів

Співробітники відділу внутрішньої безпеки по Мостиському прикордонному загону задокументували спробу надання неправомірної вигоди в пункті пропуску «Шегині».

Під час оформлення осіб на в’їзд в Україну, один з прибулих пасажирів подав на паспортний контроль документ громадянина Румунії. З’ясувалось, що пред’явник раніше перевищив термін перебування в Україні, тому подорожньому було відмовлено в пропуску. Аби все-таки перетнути кордон, чоловік спробував підплатити прикордонникам та запропонував 50 євро хабара. Крім того, хабародавець заявив, що він є громадянином України та пред’явив українське посвідчення водія.

Через кордон нашого співвітчизника пропустили, однак за спробу підкупу правоохоронця, прикордонники проінформували представників Нацполіції та викликали оперативно-слідчу групу. А через надання під час прикордонного контролю неправдивих відомостей відносно себе, чоловік  відповідатиме перед судом.

Ще одного хабарника притягнуто до відповідальності, за спробу підкупити прикордонників Львівського загону в пункті пропуску «Грушів». Громадянин України, який їхав автомобілем, через відсутність необхідних документів на транспортний засіб, запропонував охоронцям кордону 50 польських злотих, на що прикордонники відповіли категоричною відмовою.

До Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення.

50 євро за два громадянства та 50 польських злотих за відсутність документів

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України