У столиці Канади урочисто відзначили День Незалежності України

По-особливому урочистою була Свята Літургія в неділю, 23 серпня. У Богослужінні взяли участь парафіяни Собору святого Івана Хрестителя в Оттаві, представники Посольства України в Канаді та українські родини, які прибули до Канади.

Під час Літургії о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ, звернувся з вітальним словом з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України. Він також зачитав привітання о. Гавриїла Габера, ЧСВВ, протоігумена провінції Пресвятого Серця Христового у Канаді, який, зокрема, написав:

«Нам судилося стати учасниками творення нової української держави та втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу, як в Україні, так і тут, у Канаді, бути гідними репрезентантами Батьківщини повсюдно. Стверджувати всією своєю сутністю, що ми – єдина нація, хоч би де ми були, що у нас – спільний дух, хоч би де билося українське серце. Словами і вчинками доводити нашу родинну єдність.

Це – велика честь і водночас відповідальність як перед власним сумлінням, так і перед сьогочасним і прийдешніми поколіннями.

Завжди пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить, якою бути нашій Державі і як надалі житимуть наші діти, онуки та правнуки. Це один із святих обов’язків – докладати кожен на своєму місці якнайбільше зусиль в ім’я щасливого і процвітаючого сьогодення та майбутнього України.

Нехай ніколи не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах, переконаннях та справах. З нами Бог та Україна!».

Учасники святкових дійств вшанували пам’ять українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

У ході святкувань відбувся конкурс на кращу українську вишиванку.

Повідомив о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh