Авторські статтіНовини

У степах Луганщини триває чергова місія капеланів з Тернопільщини

Цими днями у зоні дислокації військових частин Луганщини проводять чергову духовну місію священики Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Володимир Топоровський та о. Михайло Живчак. Отці проводять духовні розмови з бійцями, служать Святі Літургії, сповідають, а також привезли продукти та різного роду допомогу.

Цього разу священики привезли військовим продукти від вірних Великоглибочанського деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, а також теплі речі і продукти зібрані о. Андрієм Олійниковим на парафії в с. Загір’я.

Стараннями Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) та за посередництвом о. Ростислава Стройвуса, відповідального за співпрацю з Україною у «Карітасі» Чехії, військовим було доставлено термобілизну та військові светри від благодійного фонду «Карітас» м. Оломоуц (Чехія).

Економ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Володимир Фірман забезпечив капеланів паливом, а також передав різного роду продукти від ФГ «Зарваниця-Агро» та адміністрації Марійського духовного центру «Зарваниця».

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України