Авторські статтіНовини

У США закрили 162 абортивні центри

З 2011 року в Сполучених Штатах Америки закрилися 162 абортарії. За інформацією організації Bloomberg Businessweek, були відкриті 21 нова клініка.

Як мінімум один раз за два тижні 30 мільйонів жінок репродуктивного віку в малих містах і великих містах 35 штатів вчиняли аборт, про це повідомляє представник Bloomberg Business Есме Депре. Закони на захист життя, прийняті на державному рівні, завдяки багатьом законодавцям з Республіканської партії, стали однією з основних причин для закриття абортаріїв.

Ця хвиля законодавств особливо торкнулася Техасу.

У 2013 році губернатор штату Рік Перрі дав рік власникам абортаріїв на модернізацію своїх клінік, щоби вони відповідати тим же основним стандартам безпеки і гігієни, які повинні мати амбулаторні хірургічні центри. З огляду на, що в Техасі від 60000 до 72000 жінок щороку здійснювали аборт.

За версією Bloomberg Business, іншою причиною закриття клінік є дороге утримання хірургічних центрів для абортів: для багатьох процедур необхідні спеціальні операційні зали, тому потрібно найняти фахівців для встановлення опалення, вентиляції, кондиціонування повітря і електричних систем, більш складних, ніж в звичайних лікарнях.

Кількість абортів знизилося навіть в тих штатах, де переважають прихильники демократичної партії, які йшли на компроміс в плані абортів. Близько 19 відсотків клінік, які закрилися, були розташовані в районах з населенням менше 10000 чоловік.

Джерело: cnl.news

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України