У США закрили 162 абортивні центри

З 2011 року в Сполучених Штатах Америки закрилися 162 абортарії. За інформацією організації Bloomberg Businessweek, були відкриті 21 нова клініка.

Як мінімум один раз за два тижні 30 мільйонів жінок репродуктивного віку в малих містах і великих містах 35 штатів вчиняли аборт, про це повідомляє представник Bloomberg Business Есме Депре. Закони на захист життя, прийняті на державному рівні, завдяки багатьом законодавцям з Республіканської партії, стали однією з основних причин для закриття абортаріїв.

Ця хвиля законодавств особливо торкнулася Техасу.

У 2013 році губернатор штату Рік Перрі дав рік власникам абортаріїв на модернізацію своїх клінік, щоби вони відповідати тим же основним стандартам безпеки і гігієни, які повинні мати амбулаторні хірургічні центри. З огляду на, що в Техасі від 60000 до 72000 жінок щороку здійснювали аборт.

За версією Bloomberg Business, іншою причиною закриття клінік є дороге утримання хірургічних центрів для абортів: для багатьох процедур необхідні спеціальні операційні зали, тому потрібно найняти фахівців для встановлення опалення, вентиляції, кондиціонування повітря і електричних систем, більш складних, ніж в звичайних лікарнях.

Кількість абортів знизилося навіть в тих штатах, де переважають прихильники демократичної партії, які йшли на компроміс в плані абортів. Близько 19 відсотків клінік, які закрилися, були розташовані в районах з населенням менше 10000 чоловік.

Джерело: cnl.news

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh