Авторські статтіТехно

Lotus показав у Женеві Exige Sport 350 Roadster

На Женевському автосалоні англійський автовиробник спортивних і гоночних машин Lotus Cars представив всім свій новий спорткар Exige Sport 350 Roadster, який створювався з ультралегких матеріалів.

Англійський автовиробник Lotus Cars здивував всіх любителів автомобілів випускомсвого нового, більш потужного спорткара Exige Sport 350 Roadster, який не здатний поступатися на переможному шляху своїм конкурентам. Гоночний автомобіль за рахунок використання ультратонких матеріалів став на кілька кілограмів менше важити, при цьому володіє хорошою потужністю, анітрохи не поступається своїм попередникам. Всього вага автомобіля зменшилася до 1115 кілограмів, що є дуже низьким показником для гоночного авто.

В інтер’єрі єрі та екстер’єрі автомобіля також відбулися суттєві зміни, виробники вирішили відмовитися від важких оздоблювальних панелей на дверях авто. Двигун нового спорткара тепер видає 345 кінських сил, механічна коробка передач набирає сто кілометрів на годину всього за 3,7 секунди. За попередніми даними автовиробник має намір випустити найближчим часом близько сотні примірників. Варто відзначити, що вартість Exige Sport 350 Rodster складе приблизно 74 тисячі євро.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України