Авторські статті

У США вже починається президентська гонка: Болтон розкритикував міжнародний кримінальний суд

Радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон виступив з безпрецедентною критикою міжнародного кримінального суду (Гаага). Зокрема, його засудження прозвучало за беззаконня, яке останнім часом творити цей суд, самовільно взявши юрисдикцію над тими країнами, які не підписували Римської конвенції, а, отже, на них не поширюється юрисдикція цього суду. Важливо відзначити, що генерального прокурора суду суддю Фату Бенсуда ввела в трибунал своїми зв’язками особисто Хіларі Клінтон, рятуючи її від розслідування на батьківщині (Гамбія) від звинувачень у корупції під час перебування її тамтешнім міністром юстиції. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

Він зазначає, що Джон Болтон – один з останніх старих консерваторів, який найбільш вірно служив завжди принципів консерватизму та першості справедливого суду в міжнародних відносинах. Його люта критика СРСР свого часу як раз-таки ґрунтувалася на тому, що це країна, що викривляла поняття справедливості та суду, яка сіє брехню і лицемірство в світі. Болтон, як і більшість старих республіканців, релігійна людина, який вважав себе знаряддям справедливості і моралі – тому він з такою огидою ставиться до тих «нових американців», які успадкували Америку.

Манн підкреслив, що в цілому очевидно, що боротьба в США перед виборами загострюється і кожна із сторін кидає в бій свої останні резерви. Демократи – своїх саботажників і провокаторів всередині державного апарату, а республіканці – середній клас і громади християн євангелістів. Веселого в цьому мало, тому що в цілому сили нерівні – в будь-якій державі люмпенів завжди більше, ніж нормальних людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України