Техно

Депутати Росдуми звинуватили Pokemon Go в спробі заволодіти секретними даними Росії

Гра Pokemon Go вийшла в Росії через два роки після світової прем’єри. Але російський уряд категорично налаштований щодо цієї гри.

Два роки тому російські депутати коментувався ажіотаж навколо гри Pokemon GO. Вони були проти, щоб росіяни завантажували її і проводили час за пошуком покемонів. І ось  Pokemon Go через два роки після офіційної презентації з’явилася в Росії. Зараз вона доступна для скачування в AppStore та Google Play.

Але російський уряд не вважає гру безпечної для росіян. Депутати стверджують, що завдяки Pokemon Go ЦРУ планує отримувати секретні дані щодо жителів РФ і тим самим Pokemon Go виявиться загрозою для всієї країни.

Користувачі соцмереж прокоментували таку думку і зазначили, що якщо б ЦРУ з допомогою Pokemon Go дійсно планували поневолити Росію, презентація гри відбулася б набагато раніше, а не через два роки після прем’єри. Інші юзери відзначили, що можливо це спеціальний план ЦРУ, щоб розпіарити гру на Заході, а після презентувати в Росії, щоб якомога більше людей скористалися Pokemon Go.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України