Авторські статтіТехно

В США створили комп’ютерну програму в допомогу постраждалим від урагану «Метью»

Федеральним агентством з надзвичайних ситуацій США розроблено особливий додаток. Програма допоможе жителям штатів на південному-сході країни, де може пройти ураган “Метью”.

Люди з допомогою програми отримають інформацію про те, де буде можливість перечекати стихію, знайти їжу і лікарські препарати, а також можуть подивитися прогнози метеорологів, докладну карту того, як добиратися до безпечного місця, і правила, які допомагають вижити в умовах таких потужних атак природи.

Все це буде доступно при скачуванні FEMA mobile app, який доступний англійською та іспанською мовами. Важливість цієї програми обумовлюється серйозною загрозою з боку «Метью», в епіцентрі якого швидкість руху вітру на даний момент перевищує 200 кілометрів. Його вважають найпотужнішим з тих, що проходили через Атлантичний регіон в період з дві тисячі сьомого року. На Гаїті від нього потерпіли вже більше сотні місцевих жителів, і Барак Обама зробив оголошення про надзвичайний стан у Флориді і Південній Кароліні. У цих штатах, а також в Джорджії і Північній Кароліні, за попередніми оцінками, можуть бути евакуйовані два мільйони осіб.

Крейг Фугейт, директор Федерального агентства з надзвичайних ситуацій США, просить не недооцінювати це стихійне лихо, закликаючи жителів слухатися влади і евакуюватися, коли про це просять.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України