Авторські статтіТехно

У США викрали надгробний камінь з могили прибульця

Американський юрист запропонував 1 тисячу доларів за повернення могильного каменю з кладовища в місті Аврора в Техасі. За словами чоловіка, предмет був пам”ятним і встановленим там, де в позаминулому столітті загинули інопланетяни, як повідомляє VladTime.

17 квітня 1897 року мала місце подія, в ході якого помер прибулець. На цьому місці пізніше поставили великий камінь, зобразивши там літаючу тарілку. Правозахисник Страттон Харрес відзначає, що, швидше за все, катастрофа – вигадка, але йому приємно іноді подумати, що вона все-таки була реальною, як символ того, що інопланетяни колись дійсно прилітали на Землю. 28 квітня запланований захід на кладовищі в знак 121-ї річниці з моменту аварії НЛО.

В США похитили надгробный камень с могилы пришельца

Пам’ятник викрадали не один раз. Після першого випадку його замінили. Коли в 2012 році знову це сталося, новий камінь так і не встановили, а правозахисник пропонує зловмисникам хоча б за гроші повернути цей пам’ятник пам’ять, вважаючи, що так історія про прибульця буде жити ще не одне століття, а це дуже важливо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України