У США виявили 150-літні греблі канадських бобрів

Еколог Керол Джонстон з Університету штату Південна Дакота виявила боброві греблі, що збереглися майже в первозданному вигляді протягом останніх 150 років. Результати своїх досліджень автор опублікувала в журналі Wetlands, а коротко про них повідомляється на сайті Science News.

Вчений проаналізувала динаміку розселення канадського бобра (Castor canadensis) у водоймах Верхнього півострова Мічигану. Еколог порівняла карту бобрових гребель, опубліковану в 1868 році підприємцем Льюїсом-Генрі Морганом, з минулими і сучасними даними, що включають в себе аерофотозйомку.

Джонстон прийшла до висновку, що з 64 відображених у 1868 році бобрових гребель до цього моменту добре збереглося близько 72 відсотків (46 гребель). Деякі з будівель Castor canadensis зазнали зміни в результаті діяльності людини, але в цілому вони, на думку вченого, демонструють високу життєздатність.

На думку Моргана, боброві греблі можуть зберігатися протягом ста тисяч років (тоді як самі Castor canadensis живуть близько десять років). Робота Джонстон підтверджує таку точку зору дослідника канадських бобрів.

Лента.ру

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh