Глава УГКЦ освятив храм при монастирі сестер Пресвятої Родини у Києві

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав на свято Введення в храм Пречистої Діви Марії освятив храм Покрови Пресвятої Богородиці при монастирі сестер Згромадження Пресвятої Родини в Києві.

«Храм, який ми сьогодні освятили, став для усіх нас місцем, де спочиває слава Божа, де Господь Бог відкритий чути наші прохання і молитви, де запрошує нас переступити і увійти в радість Господа свого», – сказав Предстоятель з нагоди освячення.

Говорячи про шлях людини до храму, Блаженніший, звертаючись до сестер, зауважив, що дуже важливо спершу самим знати дорогу до храму і за собою вести до нього всіх інших. «Дуже часто ми себе питаємо, куди ми йдемо, куди йде Україна, чи ми рухаємося в правильному керунку чи ні?.. Так багато людей є розгублених, які не знають дороги… Святий Августин каже: краще по правильній дорозі рухатися маленькими кроками, ніж бігати з великою швидкістю по манівцях, бо ті манівці абсолютно не зближають нас до мети», – вважає Предстоятель.

«Хочу побажати, аби всі ті, які знайомляться, бачать посвяту, духовне життя і працю сестер Пресвятої Родини, одразу відчули: о, вони знають дорогу, вони знають, як правильно віднайти напрямок нашого життя, нашого розвитку, правильну дорогу до Бога і до Його обличчя», – побажав Глава УГКЦ.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh