У США бджоли стали зникаючим видом

На Гаваях сім видів бджіл потрапили в список зникаючих видів. Фахівці стверджують, що їм найближчим часом загрожує повне винищення. Інформацію про тенденції повідомило видання Associated Press.

У зв’язку з попаданням в список зникаючих видів, сім видів бджіл будуть перебувати під охороною законодавства Гаваї. Незважаючи на це, експерти не згодні з прийнятим рішенням, тому що документ не передбачає введення якого-небудь контролю за збереженням місць проживання. Законопроект набирає чинності 31 жовтня, і починаючи з цього часу бджоли будуть перебувати під особливою охороною.

Фахівці звернули увагу на зникнення комах ще в 2009 році. На той момент вони вважали причиною вирубку лісів, а також зміну клімату. Торішня доповідь учених підтвердила побоювання, доводячи, що активність бджіл на Гаваях позитивно впливала на погодну ситуацію в більшості регіонів США. Якщо ж популяція комах скоротиться, то південні райони зазнають більшого впливу глобального потепління. Крім вже занесених семи видів, в список можуть потрапити ще 48 представників даного підтипу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh