Авторські статтіНовини

У США бджоли стали зникаючим видом

На Гаваях сім видів бджіл потрапили в список зникаючих видів. Фахівці стверджують, що їм найближчим часом загрожує повне винищення. Інформацію про тенденції повідомило видання Associated Press.

У зв’язку з попаданням в список зникаючих видів, сім видів бджіл будуть перебувати під охороною законодавства Гаваї. Незважаючи на це, експерти не згодні з прийнятим рішенням, тому що документ не передбачає введення якого-небудь контролю за збереженням місць проживання. Законопроект набирає чинності 31 жовтня, і починаючи з цього часу бджоли будуть перебувати під особливою охороною.

Фахівці звернули увагу на зникнення комах ще в 2009 році. На той момент вони вважали причиною вирубку лісів, а також зміну клімату. Торішня доповідь учених підтвердила побоювання, доводячи, що активність бджіл на Гаваях позитивно впливала на погодну ситуацію в більшості регіонів США. Якщо ж популяція комах скоротиться, то південні райони зазнають більшого впливу глобального потепління. Крім вже занесених семи видів, в список можуть потрапити ще 48 представників даного підтипу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України