Оприлюднена тема 51-го Всесвітнього дня соціальних комунікацій, який відбудеться у 2017р.

Оприлюднена тема 51-го Всесвітнього дня соціальних комунікацій, який буде відзначатися 28 травня 2017 року: «Не бійся, бо Я з тобою (Іс 43,5). Передавати надію і довіру в наш час ».

Секретаріат по комунікації пояснює, що «анестезувати совість або впадати у відчай – це дві можливі хвороби, до яких можна звести актуальну комунікативну систему». З одного боку, професіонали комунікації, коментатори і ЗМІ, діючи в урбаністичних контекстах, віддалених від місць бідності і потреби, знаходяться на такій відстані від них, яка призводить до «неуцтва у відношенні  складних людських драм». З іншого боку, відчай настає, коли комунікація перетворюється на видовище, в «справжнісіньку стратегію створення безпосередніх небезпек і страху, який насувається».

Але в цьому шумі ми чуємо: «Не бійся, бо Я з тобою». «У Своєму Синові Бог став солідарним з кожною людської ситуацією і показав, що ми не самотні, бо у нас є Батько, що не забуває своїх дітей. Хто живе в єднанні з Христом, той виявляє, що навіть тьма і смерть можуть стати місцем спілкування зі Світлом і Життям. У кожній події він шукає, що відбувається між Богом і людством, щоб дізнатися, як Він Сам, через драматичний сценарій цього світу, пише історію порятунку ».

«У нас, християн, – наголошується в поясненні ватиканського Секретаріату по комунікації, – є Добра Новина, яку ми хочемо передати, оскільки ми з довірою споглядаємо горизонт Царства. Тема наступного Всесвітнього дня соціальних комунікацій – це запрошення розповідати історію світу і історії людей відповідно до логіки ‘благой весті’, нагадує, що Бог ніколи не відмовляється від свого батьківства, ні в якій ситуації і ні для кого. Будемо ж вчитися передавати довіру і надію».

Джерело: Радіо Ватикану

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh