У Соборі св. Юра молитовно подякували за Дар життя перекладача Острозької Біблії о. Рафаїла Турконяка

7 травня 2019 року, своє 70-річчя відзначає архімандрит, доктор богослов’ я і доктор літургіки, ієромонах Студитського уставу, перекладач Острозької Біблії сучасною українською мовою о. Рафаїл Турконяк. Під час Архиєрейської Літургії, яку очолив Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) у співслужінні із собором священиків, молитовно подякували за Дар життя о. Рафаїла.

“Отець Рафаїл посвятив своє життя служінню Богу, Святій Церкві та народу. Господь благословив йому стати монахом-студитом, який вірно трудиться на Христовій ниві. Отець-архімандрит Рафаїл вірно використовує час, щоб примножувати у своїй науковій діяльності, зокрема у тій царині, що відноситься до царини Святого Писання”, – підкреслив Митрополит.

У свою чергу архімандрит о. Рафаїл подякував усім друзям, підтримку яких особливо відчував цього річ під час хвороби і розповів, що у своїй щоденній праці не вбачає нічого особливого:

“Це був мій обов’язок, я нічого надзвичайного не зробив. І буду далі так робити, поки можу. Хочу також подякувати усім тим, хто мені допомагав у різний спосіб, особливо молитвами, коли я трохи хворів і навіть з хати не виходив. Дякую, що Вашими молитвами, Вашою поміччю я знову є на ногах і далі буду працювати”.

Довідка: Отець Рафаїл Турконяк – єромонах Студійського уставу, архимандрит, доктор богослов’я, літургіст, біблійний перекладач, лауреат Шевченківської премії за переклад Острозької Біблії українською мовою (2007), почесний професор і завідувач кафедри богослов’я Національного університету “Острозька академія”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh