Авторські статтіДуховне

У Словенії відбулася зустріч представників Марійських духовних центрів Європи

У словенському місці Брезє з 25 по 28 вересня 2018 р. відбувалася зустріч ректорів «The European Marian Network». Зараз в Європейський зв’язок Марійських духовних центрів входять 22 святих місця.

З благословення Архиєпископа і Митрополита Василія (Семенюка) Марійський духовний центр Зарваниця представили о. доктор Іван Січкарик – референт зовнішніх зв’язків Тернопільсько-Зборівської   архиєпархії , о. Ігор Засійбіда – адміністратор МДЦ Зарваниця та п. Богдан Буртак – мирянин і меценат.

Ректор Марійського центру у Брезє о. Роберто Бахчіч (Roberto Bahcic), привітавши учасників зустрічі, дав можливість особисто кожному зустрітися із живим свідком чудесного оздоровлення від чудотворної ікони, сестрою Тончкою Крайник, яка на 87 році життя перебуває у доброму здоров’ї та ділиться з іншими радістю, що Бог через Марію доторкнувся до неї.

Знамениту ікону Марії з Ісусом написав художник Леопольд Лайєр приблизно у 1814 р. Перебуваючи в тюрмі, художник молився до Пречистої Діви про своє звільнення і пообіцяв намалювати ікону Божої Матері та подарувати її церкві в Брезє. Вийшовши з тюрми, художник дотримав свого слова. З того часу, як ікону розмістили у церкві почалися чудесні зцілення. Звертаючись у молитвах до Пречистої Діви, люди стали називати ікону «Маріє, помагай».

Учасники з’їзду зустрілися також з Головою Папської ради з Нової Євангелізації Архиєпископом Ріно Фізікеллою (Rino Fisichella). На зустрічі обговорювалася тема «Роль святих місць у Церкві». Архиєпископ зазначив, що Санктуарії є місцем спокою і миру, куди люди приходять у різні етапи свого життя. Він наголосив на важливості супроводу паломників та необхідності пояснення всього того, що відбувається під час паломництва у святому місці.

Делегація з України представила ректорам опис діяльності та пасторального служіння Марійського духовного центру Зарваниця. Наступна зустріч представників Марійських духовних центрів Європи відбудеться в 2019 р. у місці Левоча, що у Словаччині.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України