Авторські статтіДуховне

У Шотландії відбулася зустріч речників європейських єпископатів

Від 16 до 19 листопада 2016 р. в шотландському місті Ґлазґо відбувалася зустріч єпископів, відповідальних за суспільні комунікації, та речників Єпископатів, що входять до Ради Єпископських Конференцій Європи. Вони обговорили виклики, що стоять перед комунікацією, що бажає бути «багатою цінностями».

У підсумковому комюніке, оприлюдненому 21 листопада, зазначається, що зустріч також стала нагодою зосередитися на різних актуальних темах, як комунікація навколо явища міграції, запланована на 2018 рік зустріч сімей у Дубліні, спогадування 500-річчя Реформації та 100-річчя Фатімських об’явлень. В нарадах взяв участь монсеньйор Даріо Віґано, Префект Секретаріату з питань комунікації Святого Престолу, який висвітлив перебіг реформи ватиканських медіа.

Під проводом експертів, запрошених із академічного середовища, відповідальні за ЗМІ в європейських єпископатах проаналізували роль цінностей в сучасних суспільствах, їхнє формування, важливість та застосування у ЗМІ. «В епоху, позначену сильним індивідуалізмом, де особа, її прагнення та емоції стають міркою кожного рішення та комунікації, особисте й послідовне свідчення власних переконань здається найважливішим і найефективнішим засобом висловити те, ким ми є та в що віруємо», – зазначається у комюніке РЄКЄ.

У світлі того, що «в церковній комунікації свідчення є першою цінністю», учасники зустрічі обговорили деякі приклади того, як цінності використовуються у світі маркетингу, політики й кінематографії. Дебати були збагачені відвідинами телевізійних студій BBC в Ґлазґо.

Праці завершилися призадумою над майбутнім Європи з точки зору інституцій та навчання Римських Архиєреїв. Наступну таку зустріч вирішено провести в Софії, столиці Болгарії, від 7 до 10 червня 2017 року.

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України