Новини

У Шабуніна зарплата висока, але платять йому не платники податків, – фінансист

Помиляються ті, хто кажуть, що політики завжди пишуть та приймають закони під себе, що вигідне собі і своєму бізнесу або бізнесу, інтереси якого вони лобіюють. Це найглибша помилка. Вісь проти е-декларацій для антикорупціонерів виступає президент, прем’єр-міністр, найбільші фракції у парламенті, найрейтинговіші кандидати в президенти, а всі одне активісти повинні заповнити ці самі е-декларації. Тому що закон один для всіх. І політики безпорадні це змінити, навіть якщо дуже хочуть. І не можуть зупинити потік своїх прихильників, які тепер будуть кричати «сам дурень», коли громадські організації будуть знаходити корупцію у політиків. Вони б хотіли, але не можуть. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише фінансист і блогер Сергій Фурса.

Він зазначає, що друг президента отримав родовище літію і держпідтримку, а один одного президента виграв тендер на держкомпанії – а у Шабуніна зарплата висока. Юлія Тимошенко не може пояснити, хто сплативши її лобістів – а у Шабуніна зарплата висока. Ляшко вкотре переміг закони математики і виграв в лотерею – а у Шабуніна зарплата висока. Все-таки квартири Лещенко на всіх не вистачало. Тепер можна Шабуніну на його розслідування відповідати зарплатою Шабуніна, а не згадувати про чужу квартиру. Тепер же у всьому баланс.

За словами Сергія Фурси, у всій цій історії є один момент – зарплату Шабуніну не платять платники податків. І взагалі всім повинно бути все одно, яка у нього зарплата. Тім більше він з неї податки платити. Взагалі немає ніякої маніпуляції на основі того, що велика частина населення України отримує низькі зарплати. Боротися з антикоррупционерами набагато простіше і приємніше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України