Життя

Як полюбити себе в 20 років, коли самооцінка занижена

Коли життя вручає вам всі види лимонів, важливо зробити лимонад і навчитися любити себе у свої 20 років.

Дорослішання — велика частина досвіду кожної людини, навіть якщо він не завжди буває хорошим. Це пошук нових перспектив і пригод, які важливі для того, щоб відкрити наші серця і умі того, що може запропонувати цей світ.

Отже, якщо ви перебуваєте в замішанні і не впевнені, що ваша самооцінка на належному рівні, ці вісім порад допоможуть вам любити себе і продовжувати жити щасливо.

1. Дай собі перерву

Серйозно, перестаньте порівнювати себе з іншими. В тій момент, коли ви починаєте переносити нереальне тиск на собі, все стає безладним.

По правді кажучи, ви, напевно, вже нікого купу помилок. Дозвольте собі недоліки або поблажки, такі як — поплакати перед іншими людьми або навіть спати до полудня.

2 . Виспатися

Наші мізки працюють набагато краще, коли ми міцно спимо. Побалуйте себе міцним сном і ви відчуєте себе набагато краще.

3. Слідуйте за своєю пристрастю

По-перше, вам потрібно з’єднання з’ясувати, що вас збиває і як ви хочете змінити свій спосіб життя. З іншого боку, ви повинні слідувати своїм пристрастям і залишатися на шляху до своїх цілей.

Якщо ви серйозно потребуєте якоїсь любові до себе, ви, ймовірно, відчували себе втраченими в якийсь момент. У вас були дні, коли ви просто не були собою і задавалися питанням, чи можуть ваші друзі взагалі допомогти вам. Повернення до того, що ви любите, обов’язково запалити вашу душу і створить кращу форму самодопомоги.

Проведіть цілий день, займаючись мистецтвом або вивчіть, як почати бізнес. Тепер ніколи не було кращого часу для початку.

4. Залишайтеся поруч з друзями

Ваші друзі це — сім’я, яку ви розібрали, і тому їх варто тримати близько до себе. Це нагадає вам, що життя і сміх ніколи не бувають зайвими. Коли вам 20, ви ніколи не самотні в будь-якій ситуації, тому що є, принаймні, ще одна людина, яка буде поруч у потрібний момент.

5. Не несіть на собі відповідальність

Вистачить обтяжувати себе проблемами! Ві дуже пунктуальні? — Дозвольте собі запізнитися хоч разок! У вашій голові строго розписаний план по хвилинах і ви не можете його порушити? — розслабтеся! Дозвольте собі помилитися і частіше знімайте з себе відповідальність, ви ж ще такий молодий, вам страшно 😉

6. Подивіться в очі своїм страхам

Ми тримаємося у наших зонах комфорту. Подумайте про ті, чого ви боїтеся. Які шанси, що це коли-небудь трапиться? Це пов’язаність язано з чимось, чим ви захоплюєтеся? Як би ви себе почували, якби все сталося? Боротьба з нашими страхами має вирішальне значення, коли ми вчимося любити себе, тому що ми викликаємо багато непотрібних неприємностей, коли ми вирішуємо даті ці думки годину доби.

7. Знайдіть яскраву сторону своїх думок

Зміна вашого мислення і позитивні мислення допоможе вам любити себе. Кожен день, коли ви приймаєте душ, замість того, щоб думати про всі речі у вашому списку справ, знайдіть три речі, які вам подобаються в собі, про своє і навколишньому світі.. Це те, що я роблю вже кілька місяців, і мене вражає, як мій мозок стає яскравішим.

8. Зробіть глибокий вдих

Просто дихаєте. Серйозно, зробіть це прямо зараз. Вдихніть протягом декількох секунд, і тепер видихніть все, виженете стрес геть. Розслабте свої плечі і подумайте, про те, як вже налаштували ваш настрій на суцільний позитив.

Автор — Marisa Casciano
Переклад статті — How To Love Yourself In Your 20s, When You Feel Like You Need It The Most

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України