Авторські статтіТехно

У Росії спекулянти відкрили попереднє замовлення нового iPhone Xs за 250 тисяч рублів

Нові iPhone ще не вийшли, але вже продаються за чверть мільйона рублів і зривають небувалий раніше ажіотаж.

Завтра, 12 вересня, в американському місті Купертіно корпорація Apple представити нове покоління своїх фірмових смартфонів. Аналітики сходяться на думці, що компанія уявити базову модель iPhone Xs, самий флагманський iPhone Xs Max і найпростіший iPhone Xc. Звичайно ж, ніяких офіційних підтверджень від самих Apple не було. Та й назви аналітики вигадали дуже дивні. Швидше за все, компанія придумає більш прості маркування iPhone, або ж почне вважати заново, як це було з iPad.

Не маючи жодної інформації про нових смартфонах Apple, в Росії вже почався передзамовлення потенційного iPhone Xs. Офіційний старт продажів новинок почнеться тільки 21 вересня, альо російські продавці вже пропонують за 250 000 рублів отримати пристрій першими.

Спекулянти вигадали ціну і розмістили оголошення на Avito, прикріпивши картинку одне з рендерів iPhone Xs. За словами продавця, він поїде в Гонконг, купити там потрібну кількість смартфонів і повернеться в Росію.

В России спекулянты открыли предзаказ нового iPhone Xs за 250 000 рублей

Звичайно ж новий iPhone Xs і всі його родичі будуть трохи дорожче торішнього iPhone X. Справа тільки в технічних характеристиках, адже ціна нового пристрою буде залежати від дорогих функції і технології. Однак більший інтерес представляє ажіотаж, який iPhone Xs і «брати» викликають у користувачів ще задовго до старту продажів.

В России спекулянты открыли предзаказ нового iPhone Xs за 250 000 рублей

Говорячи на цю тему, варто згадати ажіотаж, який був з iPhone X. Люди з’єднання їжджалися з усієї Росії і стояли в кілометрових чергах. Фанати ночували на вулиці в ковдрах, їм навіть розвозили гарячий чай. Така популярність пристрою була абсолютним рекордом. Зараз же місце iPhone X може зайняти нова лінійка «яблучних» смартфонів, особливо, якщо враховувати той факт, що люди вже почали брати попередні замовлення на новинки.

Незважаючи на величезну ціну, критику хейтерів і наявність аналогів, швидше за все, новий iPhone Xs викличе небачений раніше ажіотаж.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України