У Римі зібралися тисячі хористів з усього світу

Під девізом «Співайте надію, яка у вас», в Римі відбувається 40-ий Міжнародний конгрес «Pueri Cantores». Він триватиме до 1 січня 2016 року. Понад 6 тис. молодих хористів з усього світу захотіли таким чином відзначити початок Ювілейного Року Милосердя. Програма конгресу передбачає, зокрема, прохід через Святі Двері у ватиканській базиліці. Також молоді виконавці візьмуть участь у богослужіннях у римських храмах, де в їхньому виконанні прозвучать пісні різними мовами. 31 грудня їх прийме на аудієнції Папа Франциск.

Міжнародна федерація «Pueri Cantores», яка є церковним рухом, відомим у всьому світі, діє в 35 країнах. Саме вона є головним організатором конгресу в Римі. «Pueri Cantores» – це хори різних катедральних і парафіяльних церков, навчальних закладів з усього світу. Вони об’єднують молодих людей, вихованих на християнських цінностях і хорошій музиці.

«Часто музика стає для них способом спілкування з Богом, мовою спілкування, медитації, молитви. Вони співають майже щонеділі під час Літургії, а також влаштовують концерти», – пояснив керівник Міжнародної федерації «Pueri Cantores», о. Роберт Тирала. «Ми приїхали з різних країн, щоб зустрітися з Папою Франциском, щоб зміцнити свою віру під час Ювілейного Року, щоб заспівати не тільки надію, що всередині нас, але і те, що Бог милостивий. І ми хочемо відчути це милосердя, ми хочемо проголошувати його, з ним ми хочемо йти туди, де працюємо кожного дня», – додав священик.

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh