У Римі завершується будівництво великого храму мормонів

У столиці Італії будується мормонський храм усього в декількох кілометрах від Ватикану, причому на одиному з його шпилів вже встановлена позолочена статуя мормонського пророка.

Цей храм, площею понад 3700 кв. метрів, прикрашений двома шпилями, зводиться на північний схід від центру міста всередині кільцевої лінії, повідомляє “Седмиця” з посиланням на religionnews.

За даними мормонської Церкви Іісуса Христа Святих останніх днів (СПД), в Італії на сьогодні вже налічується приблизно 26 тисяч прихильників цієї релігії, причому найбільші місії діють у Мілані та Римі. Загалом діяльність церкви в країні досить масштабна – по всій країні діє вже більше сотні парафій.

Незважаючи на сильний вплив Католицької церкви в країні, мормони дивляться в майбутнє з оптимізмом особливо після відкриття нового храму та гостьового центру, який завжди відкритий для відвідувачів, за допомогою якого старійшини церкви сподіваються залучити нових парафіян.

«У зв’язку з відкриттям цього нового храму, в нашій громаді і в навколишніх кварталах запанувала святкова атмосфера радості та ентузіазму. Ми отримуємо безліч запитів на інформацію про нашу церкву, і все більше людей вирішують приєднатися до неї», – говорить Алессандро Діні Чіаччі (Alessandro Dini Ciacci), глава Церкви СПД в Італії.

3 Храм стане центральною спорудою цілого комплексу, який розкинувся на шести гектарах, на яких побудують ще ряд будівель, у тому числі центр сімейної історії, гостьовий центр і готель для прочан.

Офіційні представники Церкви повідомили, що в будівництві храму і комплексу в цілому були використані найкращі будівельні матеріали, в тому числі італійський граніт для облицювання, а його будівництво фінансувалося за рахунок церковної десятини, яка збирається з прихожан по всьому світу.

2 Гостьовий центр також являє собою споруду, інтер’єр якої буде прикрашений мармуровими копіями шедеврів Бертеля Торвальдсена, великого данського скульптора 19 століття, представника пізнього класицизму, який прожив більшу частину свого життя в Італії. З його великої художнього спадщини для прикраси центру обрані статуї Христа та Святих Апостолів. Церква СПД залучає нових прихильників також і своєю благодійною діяльністю.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh