Авторські статтіДіаспора

У Римі завершується будівництво великого храму мормонів

У столиці Італії будується мормонський храм усього в декількох кілометрах від Ватикану, причому на одиному з його шпилів вже встановлена позолочена статуя мормонського пророка.

Цей храм, площею понад 3700 кв. метрів, прикрашений двома шпилями, зводиться на північний схід від центру міста всередині кільцевої лінії, повідомляє “Седмиця” з посиланням на religionnews.

За даними мормонської Церкви Іісуса Христа Святих останніх днів (СПД), в Італії на сьогодні вже налічується приблизно 26 тисяч прихильників цієї релігії, причому найбільші місії діють у Мілані та Римі. Загалом діяльність церкви в країні досить масштабна – по всій країні діє вже більше сотні парафій.

Незважаючи на сильний вплив Католицької церкви в країні, мормони дивляться в майбутнє з оптимізмом особливо після відкриття нового храму та гостьового центру, який завжди відкритий для відвідувачів, за допомогою якого старійшини церкви сподіваються залучити нових парафіян.

«У зв’язку з відкриттям цього нового храму, в нашій громаді і в навколишніх кварталах запанувала святкова атмосфера радості та ентузіазму. Ми отримуємо безліч запитів на інформацію про нашу церкву, і все більше людей вирішують приєднатися до неї», – говорить Алессандро Діні Чіаччі (Alessandro Dini Ciacci), глава Церкви СПД в Італії.

3 Храм стане центральною спорудою цілого комплексу, який розкинувся на шести гектарах, на яких побудують ще ряд будівель, у тому числі центр сімейної історії, гостьовий центр і готель для прочан.

Офіційні представники Церкви повідомили, що в будівництві храму і комплексу в цілому були використані найкращі будівельні матеріали, в тому числі італійський граніт для облицювання, а його будівництво фінансувалося за рахунок церковної десятини, яка збирається з прихожан по всьому світу.

2 Гостьовий центр також являє собою споруду, інтер’єр якої буде прикрашений мармуровими копіями шедеврів Бертеля Торвальдсена, великого данського скульптора 19 століття, представника пізнього класицизму, який прожив більшу частину свого життя в Італії. З його великої художнього спадщини для прикраси центру обрані статуї Христа та Святих Апостолів. Церква СПД залучає нових прихильників також і своєю благодійною діяльністю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України