У Римі відбудеться Генеральна Асамблея Всесвітньої конференції Світських інститутів

Формування членів Світських інститутів та ідентичність посвячення в цих інститутах будуть головними темами, які розглядатимуться під час Генеральної Асамблеї Всесвітньої конференції Світських інститутів, що від 21 до 25 серпня 2016 р. відбуватиметься у Римі. В ній візьмуть участь провідники Світських товариств, що входять до цієї конференції, а також голови національних та континентальних об’єднань. Загалом, очікується понад 140 учасників з 25 країн із 5 континентів.

Робочі засідання Асамблеї розпочнуться 22 серпня, того ж дня ввечері кардинад Жоао Браз-де-Авіс, Префект Конгрегації Інститутів богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя, відслужить для її учасників Євхаристійне богослуження. Крім звіту про діяльність за останнє чотириріччя, розглядатимуться плани на наступний період, а також відбудеться обрання виконавчої ради, якій буде ввірене завдання впроваджувати ці напрямні у життя.

Серед тем, що розглядатимуться під час засідань, є світськість як природне середовище для формування, новизна, яка випливає з різних культур та континентів, особливі риси та розвиток Світських товариств, оновлене відкриття цінності євангельського покликання, яке не шукає видимості і не зосереджене на результативності. Праці відбуватимуться у світлі 70-річчя затвердження Апостольським Престолом цієї форми богопосвяченого життя. В програмі передбачено також участь у загальній аудієнції з Папою Франциском у середу, 24 серпня.

Світські інститути – це форма богопосвяченого життя в Католицькій Церкві, члени яких у своєму покликанні поєднують два аспекти: виконання євангельських рад убожества, чистоти й послуху, складаючи відповідні прилюдні приречення, одночасно, залишаючись у світі. Світські інститути бувають чоловічими, жіночими та священичими. Їхнім завданням є, залишаючись у світі, пронизувати його духом Євангелія. Нову форму богопосвяченого життя затвердив Папа Пій ХІІ Апостольською Конституцією «Provida Mater Ecclesia» від 2 лютого 1947 р., а першим в історії Світським інститутом було «Opus Dei», яке сьогодні має статус персональної прелатури.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh