Авторські статтіДуховне

У Римі відбудеться Генеральна Асамблея Всесвітньої конференції Світських інститутів

Формування членів Світських інститутів та ідентичність посвячення в цих інститутах будуть головними темами, які розглядатимуться під час Генеральної Асамблеї Всесвітньої конференції Світських інститутів, що від 21 до 25 серпня 2016 р. відбуватиметься у Римі. В ній візьмуть участь провідники Світських товариств, що входять до цієї конференції, а також голови національних та континентальних об’єднань. Загалом, очікується понад 140 учасників з 25 країн із 5 континентів.

Робочі засідання Асамблеї розпочнуться 22 серпня, того ж дня ввечері кардинад Жоао Браз-де-Авіс, Префект Конгрегації Інститутів богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя, відслужить для її учасників Євхаристійне богослуження. Крім звіту про діяльність за останнє чотириріччя, розглядатимуться плани на наступний період, а також відбудеться обрання виконавчої ради, якій буде ввірене завдання впроваджувати ці напрямні у життя.

Серед тем, що розглядатимуться під час засідань, є світськість як природне середовище для формування, новизна, яка випливає з різних культур та континентів, особливі риси та розвиток Світських товариств, оновлене відкриття цінності євангельського покликання, яке не шукає видимості і не зосереджене на результативності. Праці відбуватимуться у світлі 70-річчя затвердження Апостольським Престолом цієї форми богопосвяченого життя. В програмі передбачено також участь у загальній аудієнції з Папою Франциском у середу, 24 серпня.

Світські інститути – це форма богопосвяченого життя в Католицькій Церкві, члени яких у своєму покликанні поєднують два аспекти: виконання євангельських рад убожества, чистоти й послуху, складаючи відповідні прилюдні приречення, одночасно, залишаючись у світі. Світські інститути бувають чоловічими, жіночими та священичими. Їхнім завданням є, залишаючись у світі, пронизувати його духом Євангелія. Нову форму богопосвяченого життя затвердив Папа Пій ХІІ Апостольською Конституцією «Provida Mater Ecclesia» від 2 лютого 1947 р., а першим в історії Світським інститутом було «Opus Dei», яке сьогодні має статус персональної прелатури.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.