Авторські статтіТехно

Вчені: Телескоп Fermi наближає розгадку таємниці темної матерії

Опубліковані дослідження, наближають вчених до розгадки таємничого складу темної матерії. Матеріал складений завдяки переданим даними гамма-телескопа NASA Fermi протягом шести років.

Здебільшого Всесвіт, на думку вчених, складається з темної матерії, склад якої досі не вивчений.
Співробітниця американського Центру космічних польотів ім. Голланда Джулі Маккенері розказала, що зроблені вченими більш ранні пошуки базувалися на застарілих теоріях, що не сприяло отриманню потрібних результатів. Тому було прийнято рішення кардинально змінити тактику спостереження. З цією метою і був задіяний гамма-телескоп Fermi.

В ході проведеного дослідження у вчених з’явилися нові версії походження темної матерії, серед яких – аксионовий склад, головною особливістю якого є вміння переходити до гамма-випромінювання і повертатися назад під впливом сильних магнітних полів. Такі процеси, на думку вчених, цілком могли б утворювати прогалини в спектрі світлого джерела гамма-випромінювання, а частка аксионів – досягати 4% темної матерії.

Незважаючи на недостатнісь отриманої вченими інформації в ході використання Fermi, пошуки космічних інгредієнтів темної матерії не припиняються.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.