Авторські статтіДуховне

У Римі проходить табір для дітей українських мігрантів

Впродовж місяця липня у м. Римі при соборі Святої Софії проходить християнський табір для дітей українських мігрантів. Під опікою сестер-служебниць з Києва та семінаристів Тернопільської духовної семінарії діти вивчають основи християнської віри та мають нагоду спілкуватися рідною українською мовою.

Таборування при соборі Святої Софії впродовж літніх канікул відбувається вже четвертий рік поспіль при сприянні та підтримці Товариства “Свята Софія”. Об’єднуючи наймолодших українців навколо головної святині УГКЦ за кордоном, організатори намагаються допомогти дітям пізнати власну християнську традицію, виховати відчуття національної ідентичності та створити середовище спілкування українською мовою.

Цьогоріч головною темою катехизаційних наук є Діла милосердя, які діти вчаться втілювати на практиці щоденно. Окрім занять з катехизму та української мови, учасники табору проводять персональні та командні ігри за віковою категорією, квести, майстер-класи, турніри з футболу тощо. Кожного дня діти беруть участь в Божественній Літургії. Окрім цього, розпорядок дня розпочинається з спільної молитви.

Прес-служба Товариства “Свята Софія”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.