Авторські статтіТехно

Компанія BenQ представила новий QHD-монітор

Новинка від компанії BenQ монітор GL2706PQ, створений для того, щоб зберегти зір користувача. Його діагональ складає 27 дюймів, а роздільна здатність екрану — 2560х1440 пікселів. Головною особливістю монітора є те, що він не змінює рівня яскравості в залежності від кута огляду.

 

Яскравість пристрою дорівнює 350 кд/м2, контрастність — 1000:1, а час відгуку 1 мс. Монітор дозволяє комфортно працювати на ньому незалежно від кута огляду, він не змінює своєї яскравості і чіткості навіть при 170 градусах по горизонталі і по вертикалі 160.

Розробники при виготовленні монітора вдалися до технології Low Light Blue, що дозволить істотно знизити негативний вплив на сітківку ока. Її суть полягає в урізуванні синього спектру випромінювання, яке надає найбільше навантаження на око і може призвести до погіршення зору.

Монітор обладнаний і іншими корисними функціями та особливостями, таких як охоплення 72% простору NTSC і використання Flicker Free. Також в пристрої присутні кілька роз’ємів для підключення і невеликі одноватні динаміки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України