Духовне

У Римі молилися Вечірню із литією у навечір’я свята Блаженної Йосафати

У навечір’я cвого cвята блаженна Йосафата зібрала нас, духовенство і монашество Риму, на спільну молитву, Вечірню з литією, яку відслужив високопреподобний отець Генезій Віомар, протоархимандрит Чину святого Василія Великого в каплиці генерального дому Згромадження сестер сужебниць Непорочної Діви Марії, де перебувають її мощі.

Гармонійний і молитовний спів, глибокі стихири, які оспівують щедре дарування себе Богові та ближнім блаженної Йосафати – уся ця атмосфера сприяє переосмисленню мого життя.

Блаженна Йосафато, Ти, що перебуваєш перед Господом, навчи нас віддано любити Господа, довірити Йому все своє життя та, забуваючи про себе, служити потребуючим.

Брали участь у молитві отці та брати василіани, сестри ЧСВВ, сестри Згромадження святої Анни, о. Андрій Максимович, о. Марко Дурлак та студенти Греко-Католицької Церкви із Словаччини.

Сестра Боніфатія Дяків, генеральна заступниця, привітала присутніх у домі блаженної Йосафати, де спочивають її мощі, та побажала всім бути святими за прикладом блаженної Йосафати.

Після мирування ми продовжили спілкування за трапезою, відчувалася велика радість зустрічі, адже вже довший час не мали таких нагод через карантинні обмеження.

Дякуємо Богові за радість бути разом! Нехай блаженна Йосафата випрошує в Господа для всіх нас ласки святості і цілковитої відданості Богові!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України