Українці в Чехії

У Празі пройде міжнародний пісенний конкурс Diamonds Voice

В Празі з 26 листопада по 1 грудня пройде міжнародний конкурс естрадної пісні Diamonds Voice. Він збере на одній сцені 30 виконавців з дванадцяти країн – Словаччини, Чехії, Кубі, Росії, України, Болгарії, Румунії, Латвії, Литви, Казахстану, Грузії та Узбекистану.

Співаки змагатимуться у двох вікових категоріях – дорослому (16-35 років) та дитячого (8-15 років). У Празі відбудеться фінальна частина конкурсу, якій передували відбіркові етапи на різних майданчиках Європи. Глядачів чекають живі і насичені національним колоритом концерти. Цьому сприятимуть правила конкурсу. У перший день офіційної програми учасники повинні будуть виконати пісню на своїй рідній мові, в другій – на будь-якому іноземному. За сумою виступів компетентне журі обере фіналістів.

Фінал конкурсу відбудеться у четвер, 28 листопада, в Російському центрі культури і науки в Празі (Na Zátorce 16, Praha 6). О 14:00 розпочнуться змагання в дитячій категорії, в 16:00 – у дорослому, а в 18:00 глядачі побачать проект “Слов’янські культури – сузір’я добра”.

Завершиться фестиваль 30 листопада великим гала-концертом у Віфлеємської каплиці (Betlémská kaple), в якому виступлять переможці проекту, а також відомі світові та чеські співаки. Початок о 19:30.

Diamonds Voice відбудеться вже в шостий раз поспіль. Конкурс традиційно привертає увагу продюсерських центрів з усієї Європи. Проте його мета не тільки пошук нових талантів, але й підтримання дружніх відносин між країнами та культурами. Інший важливий посил конкурсу – боротьба зі Снідом та допомогу людям, що страждають цим захворювання.

Вхід на фінал вільний. Відвідувачі гала-концерту зможуть зробити добровільну пожертву у спеціально встановлені скарбнички. Всі зібрані гроші підуть на благодійні цілі.

Детальну програму виступів, імена учасників та іншу інформацію можна знайте на офіційному сайті конкурсу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України