Політика

У Порошенка заявили, що він готовий 19-го приїхати на «Олімпійський». Але є одне «але»

Чинний глава держави Петро Порошенко, який балотується на другий термін, готовий прийти в національний спортивний комплекс «Олімпійський» у Києві 19 квітня, якщо час дебатів на стадіоні не буде збігатися з офіційними теледебатами в ефірі Громадського телебачення, заявив 14 квітня «5 каналу» радник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв.

«Якщо це будуть дебати, дебати в той час, який не суперечить законодавству, то можна було б розглядати, як туди піти. Але оскільки вони призначені на той час, коли Порошенко за законом повинен бути на Громадському телебаченні як законослухняний громадянин, то Порошенко піде на Суспільне. А законодавство каже, що 19 числа повинні відбутися дебати на Громадському, і ні один із кандидатів у президенти не має права ігнорувати вимоги закону», – заявив Медведєв.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за шоумена Володимира Зеленського проголосували 30,24%, за Порошенка – 15,95% виборців. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Увечері 3 квітня Зеленський запропонував провести дебати на стадіоні «Олімпійський» в Києві. Він заявив, що чекає відповіді від Порошенка протягом 24 годин, і висунув ряд умов. У ніч на 4 квітня Порошенко прийняв пропозицію. Він призначив дебати Зеленському на НСК «Олімпійський» на 14.14 14 квітня. Після цього голова парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов заявивши, що Порошенко підтвердив участь у дебатах 14 квітня, але Зеленський не хоче брати в них участь.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявляла, що офіційні дебати повинні проводитись у студії Громадського телебачення.

11 квітня в штабі Зеленського запропонували провести дебати з Порошенком 19 квітня по телемосту в прямому ефірі.

Голова правління Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що телеміст заборонений правилами дебатів.

У штабі Зеленського 12 квітня заявили, що дебати відбудуться на НСК «Олімпійський» о 19.00 19 квітня.

Адміністрація «Олімпійського» вже узгодила зі штабами Порошенко і Зеленського формат проведення дебатів – на 19 квітня заявки подали обидва кандидата.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України