У Петербурзі з’явилися антинаркотичні плакати з картою Праги

На білбордах Санкт-Петербурга з’явилася соціальна реклама зі слоганом «У світі тисяча доріг. Обери свій шлях без наркотиків». На ній зображені гуляють по місту туристи, однак у руках жінка тримає карту не Петербурга, Праги.

«Фонтанка.ру» з’єднання ясувала, що замовником реклами виступивши міський комітет з друку, а розробив невмілий колаж благодійний фонд «Розвиток».

Голова організації розповіла, що вся справа в недостатньому фінансуванні.

«Бюджет не такий гігантський для шести макетів, щоб організовувати свою фотозйомку. Тому купили фотографії у фотобанку. Не думали, що хтось буде так пильно розглядати мапу», — заявила Жанна Шипкова.

Вона додала, що помилка не змінює зміст соціальної реклами, адже її ідея в тому, що подорожувати цікавіше, ніж вживати наркотики.

«Вибери шлях без наркотиків і не приїжджай в Петербург з картою іншого міста», — пожартували автори телеграм-каналу «Протестний Петербург», які першими помітили невідповідність.

Деякі користувачі соцмереж визнали невмілим і слоган рекламної кампанії, згадаємо що «дорога» – це сленгове назва приготованого до вживання кокаїну. Інші здивувалися, чому шлях без наркотиків переривається розведеним мостом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh