Діаспора

У Петербурзі з’явилися антинаркотичні плакати з картою Праги

На білбордах Санкт-Петербурга з’явилася соціальна реклама зі слоганом «У світі тисяча доріг. Обери свій шлях без наркотиків». На ній зображені гуляють по місту туристи, однак у руках жінка тримає карту не Петербурга, Праги.

«Фонтанка.ру» з’єднання ясувала, що замовником реклами виступивши міський комітет з друку, а розробив невмілий колаж благодійний фонд «Розвиток».

Голова організації розповіла, що вся справа в недостатньому фінансуванні.

«Бюджет не такий гігантський для шести макетів, щоб організовувати свою фотозйомку. Тому купили фотографії у фотобанку. Не думали, що хтось буде так пильно розглядати мапу», — заявила Жанна Шипкова.

Вона додала, що помилка не змінює зміст соціальної реклами, адже її ідея в тому, що подорожувати цікавіше, ніж вживати наркотики.

«Вибери шлях без наркотиків і не приїжджай в Петербург з картою іншого міста», — пожартували автори телеграм-каналу «Протестний Петербург», які першими помітили невідповідність.

Деякі користувачі соцмереж визнали невмілим і слоган рекламної кампанії, згадаємо що «дорога» – це сленгове назва приготованого до вживання кокаїну. Інші здивувалися, чому шлях без наркотиків переривається розведеним мостом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.