У парафіях Київської архиєпархії провели ряд благодійних акцій з нагоди Соціальних днів УГКЦ

Від неділі Блудного сина до М’ясопусної неділі, у днях 1-7 березня 2021 року, у парафіях Київської архиєпархії провели ряд благодійних акцій з нагоди Соціальних днів УГКЦ.

Зокрема у багатьох парафіях Центрально-Східної України провели відповідні просвітницькі та благодійні заходи. Священники УГКЦ заохочували вірних своїх громад до реалізації місцевих соціальних ініціатив. У такий спосіб представники духовенства Київської архиєпархії вкотре проявили свою солідарність з потребуючими людьми.

Серед багатьох проведених соціальних акцій, благодійну допомогу було надано потребуючим мікрорайону Троєщина, що у Києві. Парафіяни Святого Архистратига Михаїла УГКЦ на Троєщині, спільно з громадською організацією «Родини ветеранів АТО» та «Службою у справах дітей Деснянського Району міста Києва», надали продуктові набори потребуючим Деснянського району.

Своєю чергою парафіяни громади святого великомученика Димитрія УГКЦ у місті Фастів, провели цілий ряд благодійних заходів під назвою «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому». Серед них відзначимо наступні; Благодійна кухня, допомога потребуючим продуктами харчування та засобами гігієни, майстер клас для дітей, акція «Єднання поколінь» (випікання печива підлітками для літніх осіб).

Також благодійні заходи провели у Парафії святих мучеників Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі міста Києва, у місті Козятин, на Житомирщині, у самому Житомирі, та у парафіях Вінниччини, Чернігівщини та Черкащини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh