Духовне

У парафіях Київської архиєпархії провели ряд благодійних акцій з нагоди Соціальних днів УГКЦ

Від неділі Блудного сина до М’ясопусної неділі, у днях 1-7 березня 2021 року, у парафіях Київської архиєпархії провели ряд благодійних акцій з нагоди Соціальних днів УГКЦ.

Зокрема у багатьох парафіях Центрально-Східної України провели відповідні просвітницькі та благодійні заходи. Священники УГКЦ заохочували вірних своїх громад до реалізації місцевих соціальних ініціатив. У такий спосіб представники духовенства Київської архиєпархії вкотре проявили свою солідарність з потребуючими людьми.

Серед багатьох проведених соціальних акцій, благодійну допомогу було надано потребуючим мікрорайону Троєщина, що у Києві. Парафіяни Святого Архистратига Михаїла УГКЦ на Троєщині, спільно з громадською організацією «Родини ветеранів АТО» та «Службою у справах дітей Деснянського Району міста Києва», надали продуктові набори потребуючим Деснянського району.

Своєю чергою парафіяни громади святого великомученика Димитрія УГКЦ у місті Фастів, провели цілий ряд благодійних заходів під назвою «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому». Серед них відзначимо наступні; Благодійна кухня, допомога потребуючим продуктами харчування та засобами гігієни, майстер клас для дітей, акція «Єднання поколінь» (випікання печива підлітками для літніх осіб).

Також благодійні заходи провели у Парафії святих мучеників Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі міста Києва, у місті Козятин, на Житомирщині, у самому Житомирі, та у парафіях Вінниччини, Чернігівщини та Черкащини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України