У Нижній Австрії запропонували зареєструвати всіх споживачів кошерного м яса

Бажаючим придбати кошерне м’ясо в Нижній Австрії необхідно попередньо зареєструватися. З такою пропозицією виступивши член уряду федеральної землі Нижня Австрія Готтфрід Вальдхаусль.

На думку Вальдхаусля, м’ясо, яке відповідає вимогам кашрута — єврейських законів про вживання їжі, має продаватися тільки євреям, які вживають його в їжу і відчувають у цьому щоденну потребу. Для цього таких споживачів необхідно внести у відповідний «поіменний» реєстр і виключити вивіз кошерного м яса за межі Нижньої Австрії, приміром, у Відні, забезпечивши такий достаток їжі для місцевих євреїв.

Така пропозиція викликала хвилю критики з боку єврейської спільноти не тільки в Австрії, але і за її межами.

Голова єврейської громади IKG Вені Оскар Дейч заявив, що складання списків євреїв нагадує про чистоту арійської крові, нагадавши, що прийняті нацистами Нюрнберзькі закони після аншлюсу 1938 року були поширені і на Австрію.

«Що далі – жовті зірки на одязі? Це атака на самі основи єврейської та мусульманської життя. Це антисемітизм», — повідомило берлінське відділення Комітету американських євреїв.

Відзначається, що Вальдхаусль представляє Австрійську партію свободи (АПС), що вступила в коаліцію з Австрійською народною партією (?VP) після парламентських виборів в 2017 році. Між тим, глава місцевого відділення (?VP) Клаус Шнеєберг заявив, що план реєстрації євреїв не буде втілений у життя. «Ми припускаємо, що в короткостроковій перспективи робоча група знайде відповідні рішення», — заявивши Шнеєберг.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh