Авторські статтіНовини з Австрії

У Нижній Австрії запропонували зареєструвати всіх споживачів кошерного м яса

Бажаючим придбати кошерне м’ясо в Нижній Австрії необхідно попередньо зареєструватися. З такою пропозицією виступивши член уряду федеральної землі Нижня Австрія Готтфрід Вальдхаусль.

На думку Вальдхаусля, м’ясо, яке відповідає вимогам кашрута — єврейських законів про вживання їжі, має продаватися тільки євреям, які вживають його в їжу і відчувають у цьому щоденну потребу. Для цього таких споживачів необхідно внести у відповідний «поіменний» реєстр і виключити вивіз кошерного м яса за межі Нижньої Австрії, приміром, у Відні, забезпечивши такий достаток їжі для місцевих євреїв.

Така пропозиція викликала хвилю критики з боку єврейської спільноти не тільки в Австрії, але і за її межами.

Голова єврейської громади IKG Вені Оскар Дейч заявив, що складання списків євреїв нагадує про чистоту арійської крові, нагадавши, що прийняті нацистами Нюрнберзькі закони після аншлюсу 1938 року були поширені і на Австрію.

«Що далі – жовті зірки на одязі? Це атака на самі основи єврейської та мусульманської життя. Це антисемітизм», — повідомило берлінське відділення Комітету американських євреїв.

Відзначається, що Вальдхаусль представляє Австрійську партію свободи (АПС), що вступила в коаліцію з Австрійською народною партією (?VP) після парламентських виборів в 2017 році. Між тим, глава місцевого відділення (?VP) Клаус Шнеєберг заявив, що план реєстрації євреїв не буде втілений у життя. «Ми припускаємо, що в короткостроковій перспективи робоча група знайде відповідні рішення», — заявивши Шнеєберг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.