В Австрії афганцю відмовили у наданні притулку через відсутність доказів щодо його гомосексуальності

Підстава для відмови в наданні притулку в Австрії 18-річному громадянину Афганістану викликала бурю емоцій в засобах масової інформації і не тільки австрійських.

Влада Нижньої Австрії з розгляду питання про надання притулку відхила клопотання молодої людини з Афганістану та розпочинає процедуру його депортації. Аргументація негативного для афганця рішення досить комічна.

18-річний молодий чоловік втік з Афганістану і просив надати йому притулок, за його словами, через переслідування на батьківщині через його гомосексуальність. Як обгрунтування свого незавидного становища афганець вказує на нетерпимість у державах, основною релігією в яких є іслам, до гомосексуалістів та інших сексуальних меншинам, виражену в серйозних покарання, а в деяких випадках позбавлення життя, самі гомосексуалісти змушені приховувати свою орієнтацію.

Доводів молодої людини не вистачило, щоб переконати Управління з питань притулку у Вінер-Нойштад вирішити клопотання позитивним чином.

«Ні ваша хода, ні ваша поведінка, ні ваша одяг не вказують на те, що ви є гей. Ви не гомосексуаліст і тому можете не боятися повернутися в Афганістан», — так обґрунтовується відмова у наданні притулку страждальцю. Наявність конфліктів з іншими особами, нібито на ґрунті його нетрадиційну орієнтацію, посадовці списали на агресивну поведінку самого афганця, що не владі значною гомосексуалістам.

Втім, прохач притулку має намір оскаржити негативне для нього рішення в апеляції, сподіваючись, що факт своєї гомосексуальності йому вдасться довести.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh