Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії афганцю відмовили у наданні притулку через відсутність доказів щодо його гомосексуальності

Підстава для відмови в наданні притулку в Австрії 18-річному громадянину Афганістану викликала бурю емоцій в засобах масової інформації і не тільки австрійських.

Влада Нижньої Австрії з розгляду питання про надання притулку відхила клопотання молодої людини з Афганістану та розпочинає процедуру його депортації. Аргументація негативного для афганця рішення досить комічна.

18-річний молодий чоловік втік з Афганістану і просив надати йому притулок, за його словами, через переслідування на батьківщині через його гомосексуальність. Як обгрунтування свого незавидного становища афганець вказує на нетерпимість у державах, основною релігією в яких є іслам, до гомосексуалістів та інших сексуальних меншинам, виражену в серйозних покарання, а в деяких випадках позбавлення життя, самі гомосексуалісти змушені приховувати свою орієнтацію.

Доводів молодої людини не вистачило, щоб переконати Управління з питань притулку у Вінер-Нойштад вирішити клопотання позитивним чином.

«Ні ваша хода, ні ваша поведінка, ні ваша одяг не вказують на те, що ви є гей. Ви не гомосексуаліст і тому можете не боятися повернутися в Афганістан», — так обґрунтовується відмова у наданні притулку страждальцю. Наявність конфліктів з іншими особами, нібито на ґрунті його нетрадиційну орієнтацію, посадовці списали на агресивну поведінку самого афганця, що не владі значною гомосексуалістам.

Втім, прохач притулку має намір оскаржити негативне для нього рішення в апеляції, сподіваючись, що факт своєї гомосексуальності йому вдасться довести.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України