У Нігерії викрадено ще одного католицького священика

Священик-місіонер з Римської дієцезії дон Мауріціо Палу, пов’язаний з Неокатехуменальним рухом, викрадений в Нігерії групою озброєних людей. Злочинці пограбували чотирьох супутників місіонера і захопили його самого, можливо, з метою викупу. «Ми сподіваємося, що дон Мауріціо Палу буде звільнений найближчим часом», – заявив прес-секретар Римського вікаріату дон Вальтер Інсеро. Відділ надзвичайних ситуацій Міністерства закордонних справ Італії почав розслідування.

63-річний дон Мауріціо Палу народився у Флоренції. Ще до вступу в семінарію протягом 11 років був місіонером в різних країнах, потім закінчив римську семінарію «Redemptoris Mater» і після служіння в двох столичних парафіях був направлений в Нідерланди. Потім він відправився в Нігерію, де знаходиться вже три роки. Отець Палу є «мандрівним  пресвітером» і членом асоціації «Сім’я з Назарета».

27 вересня в тому ж регіоні Нігерії, де знаходився дон Мауріціо, був викрадений ще один священик – дон Лоуренс Адороло. Єпископ Аучі монс. Габріель Дунія заявив, що ці події свідчать про «шантаж проти Церкви», і додав, що Церква не виплачує викупи: він підтвердив рішення нігерійської єпископської конференції не виконувати вимог викрадачів духовенства. Його Преосвященство зазначив, що мова йде про злочини, викликані не релігійною ненавистю, а спрагою грошей. Крім цих двох випадків, в квітні цього року був викрадений і через кілька днів звільнений єзуїт Самуель Оквуідегбе. У червні був викрадений і звільнений в результаті поліцейського рейду священик Чарльз Нвачукву.

На жаль, викрадення отця Сіріакуса Онункво, що відбулося 1 вересня, мало трагічний результат: його тіло було знайдено на наступний день. Що стосується отця Габріеля Ойакі з конгрегації Святого Духа, який зник у вересні 2015 року, то про нього, на жаль, до цього часу немає ніяких звісток.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh