У наш час навіть у 30-річних знаходять рак грудей

Рак грудей, як і багато інших хвороб, «молодшає». За словами фахівців, раніше цей діагноз ставили жінкам старше 50-60 років, а на сьогоднішній день таку онкологію діагностують у жінок 30-35 років.

З журналістами поспілкувався онколог Армен Кочарян. За його словами, рак грудей сьогодні постійно «молодшає». На сьогоднішній день він вже ставитися 23-25-річним дівчатам, які навіть не одружені. Фахівець розповів, що наймолодшою пацієнткою, яка звернулася в медичний центр, є 16-річна школярка. Рак грудей вже почали діагностувати навіть у вагітних жінок.

У минулому при такому діагнозі потрібно було робити аборт і швидше братися за лікування, але сьогодні сучасні технології дозволяють зберегти плід навіть на пізніх термінах. У Вірменії зареєстровано кілька випадків, коли проходили хіміотерапію вагітні жінки, а потім народжували доношених і здорових дітей.

Фахівці радять усім жінкам регулярно проводити самообстеження молочних залоз, і якщо ущільнення все-таки знайдені, відразу звертатися до лікаря. Жінкам після 40 років рекомендується раз на рік проходити мамографічне обстеження грудей. Це допоможе виявити онкологію на ранніх стадіях, а отже, збільшує шанси на одужання.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh